2021 WAEC TIMETABLE

Monday 16th August
Catering Craft Practice 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 10:10am

Cosmetology 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 10:30am

Plumbing and Pipe Fitting 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Plumbing and Pipe Fitting 1 (Objective) 10:30am – 11:30am

Printing Craft Practice 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Printing Craft Practice 1 (Objective) 11:00am – 11:45am

Photography 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 12:30pm

Carpentry and Joinery 3 (Practical) 9:30am– 11:30am (1stSet)
Carpentry and Joinery 3 (Practical) 12:00noon – 2:00pm (2ndSet)

Upholstery 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Upholstery 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Machine Wood working 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Machine Wood working 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Auto Body Repair sand Spray Painting 3 (Practical) 9:30am – 12:40 pm (1stSet)
Auto Body Repairs and Spray Painting 3 (Practical) 1:00pm – 4:10pm (2ndSet)

Tuesday 17th August
Hausa 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Hausa 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Igbo 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Igbo 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Yoruba 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Yoruba 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Edo 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Edo 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Efik 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Efik 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Ibibio 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Ibibio 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Wednesday 18th August
Animal Husbandary (Alternative B) 3 (Practical) 9:30am – 11:00am (1stSet)
Animal Husbandry (Alternative B) 3 (Practical) 11:30am – 1:00pm (2ndSet)

GSM Phone Maintenance and Repair 2 (Essay) 9:30am – 11:05am
GSM Phone Maintenance and Repair 1 (Objective) 11:05am – 11:50am

Marketing 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Marketing 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Mining 2 (Essay) 9:30am – 11:35am
Mining 1 (Objective) 11:35am – 12:15pm

Bookkeeping 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Bookkeeping 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Store Keeping 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Store Keeping 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Insurance 2 (Essay) 2:30pm – 4:30pm
Insurance 1 (Objective) 4:30pm – 5:20pm

Thursday 19th August
Data Processing 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Data Processing 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Auto Electrical Works 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 10:45am

Radio, Television and Electronic Works 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Radio, Television and Electronic Works 1(Objective) 10:30am – 11:15am

Welding and Fabrication Engineering Craft Practice 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Welding and Fabrication Engineering Craft Practice 1 (Objective) 11:00am –12:00pm

Photography 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Photography1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Auto Mechanical Work 2 (Essay) 9:30am– 11:45am
Auto Mechanical Work 1(Objective) 11:45am – 12:30pm

Electrical Installation and Maintenance Work 2 (Essay) 9:30am – 11:45am
Electrical Installation and Maintenance Work 1 (Objective) 11:45am – 12:30pm

Printing Craft Practice 3 (Practical) 9:30am – 10:30am (1stSet)
Printing Craft Practice 3 (Practical) 11:00am – 12:00pm (2ndSet)

Plumbing and Pipe Fitting 3 (Practical) 9:30am – 11:00am (1stSet)
Plumbing and Pipe Fitting 3 (Practical) 11:30am – 1:00pm (2ndSet)

Air-conditioning and Refrigeration 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Air-conditioning and Refrigeration 3(Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Fisheries (Alternative B) 2 (Essay) 2:30pm – 4:30pm
Fisheries (Alternative B) 1 (Objective) 4:30pm – 5:10pm

Animal Husbandry (AlternativeB) 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Animal Husbandry (AlternativeB) 1 (Objective) 4:00pm – 4:40pm

Store Management 2 (Essay) 9:30am –11:30am
Store Management 1(Objective) 11:30am – 12:30pm

Office Practice 2 (Essay) 2:00pm – 4:10pm
Office Practice 1 (Objective) 4:10pm –5:10pm

Friday 20th August
Machine Woodworking 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Machine Woodworking 1(Objective) 10:30am – 11:30am

Stenography 2 (Essay) 9:30am – 10:10am
Stenography 1(Objective) 10:10am – 10:50am

Cosmetology 2(Essay) 9:30am – 10:50am
Cosmetology 1 (Objective) 10:50am – 11:30am

Block Laying, Bricklaying and Concrete Works 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Block Laying,Bricklaying And Concrete Works 1 (Objective) 10:30am – 11:15am

Catering Craft Practice 2 (Essay) 9:30am – 10:20am
Catering Craft Practice 1 (Objective) 10:20am – 11:00am

Carpentry and Joinery 2 (Essay) 9:30am. – 11:00am
Carpentry and Joinery 1 (Objective) 11:00am – 11:45am

Tourism 2 (Essay) 9:30am – 11:20am
Tourism 1 (Objective) 11:20am – 12:00pm

Garment Making 2 (Essay) 9:30am – 10:10am
Garment Making 1 (Objective) 10:10am – 10:55am

Painting and Decorating 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Painting and Decorating 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Stenography 3 (Short and Word Processing) 9:30am – 11:08am

Dyeing and Bleaching 2 (Essay) 9:30am – 11:10am
Dyeing and Bleaching 1 (Objective) 11:10am – 11:55am

Furniture Making 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Furniture Making 1(Objective) 11:30am –12:15pm

Automobile Parts Merchandising 2(Essay) 9:30am – 11:30am
Automobile Parts Merchandising 1(Objective) 11:30am – 12:20pm

Foods and Nutrition 3 (Practical) Planning Session 2:30pm – 3:30pm
Home Management 3 (Practical) Planning Session 3:30pm – 4:30pm

Monday 23rd August
Fisheries (Alternative B) 3 (Practical) 9:30am – 11:00am (1stSet)
Fisheries (Alternative B) 3 (Practical) 11:30am – 1:00pm (2ndSet)

Block Laying, Bricklaying and Concrete Works 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Block Laying, Bricklaying and Concrete Works 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

Furniture Making 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Furniture Making 3 (Practical) 1:00pm –4:00pm (2ndSet)

Radio, Television and Electronic Works 3 (Practical) 9:30am – 11:30 am (1stSet)
Radio, Television and Electronic Works 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Painting and Decorating 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Painting and Decorating 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

Computer Studies 2 (Essay) 2:00pm – 3:00pm
Computer Studies 1 (Objective) 3:00pm – 4:00pm

Monday, 23rd August, 2021 To Friday, 3rd September, 2021
(Date and time for each Paper will be arranged by the Council.)
Arabic 3 (Oral)
French 3 (Oral)
Physical Education 3 (Performance Test) Clothing and Textiles 3 (Practical) Foods and Nutrition 3 (Practical)
Home Management 3 (Practical)
Music 3 B (Performance Test)

Tuesday 24th August
Visual Art2 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Visual Art 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Engineering Science 2 (Essay) 9:30am – 11:15am
Engineering Science 1 (Objective) 11:15am – 12:30pm

Physical Education 3 (Theory of Practice) 2:00pm – 4:00pm

Wednesday 25th August
Salesmanship 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Salesmanship 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Leather Goods Manufacturing and Repairs 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Leather Goods Manufacturing and Repairs 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Garment Making3 (Alternative to Practical Work) 11:30am – 12:15pm

Upholstery 2 (Essay) 2:00pm – 3:00pm
Upholstery 1 (Objective) 3:00pm – 4:00pm

Auto Electrical Works 2 (Essay) 2:00pm – 3:00pm
Auto Electrical Works 1 (Objective) 3:00pm – 3:45pm

Air-Conditioning and Refrigeration 2 (Essay) 2:00pm – 3:30pm
Air-Conditioning and Refrigeration 1 (Objective) 3:30pm – 4:30pm

Auto Body Repairs and Spray Painting 2 (Essay) 2:00pm – 3:30pm
Auto Body Repairs and Spray Painting 1 (Objective) 3:30pm – 4:30pm

Thursday 26th August
Civic Education 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Civic Education 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Friday 27th August
Auto Mechanical Work 3 (Practical) 9:30am – 12:00pm (1stSet)
Auto Mechanical Work 3 (Practical) 12:30pm – 3:00pm (2ndSet)

Welding and Fabrication Engineering Craft Practice 3 (Practical) 9:30am – 12:40pm (1stSet)
Welding and Fabrication Engineering Craft Practice 3 (Practical) 1:00pm – 4:10pm (2ndSet)

Leather Goods Manufacturing and Repairs 3 (Practical) 9:30am – 1:30 pm (1stSet)
Leather Goods Manufacturing and Repairs 3 (Practical) 2:00pm – 6:00pm (2ndSet)

Dyeing and Bleaching 3 (Practical) 9:30am – 2:00pm (1stSet)
Dyeing and Bleaching 3 (Practical) 2:15pm – 6:45pm (2ndSet)

Monday, 30th August
Science (Core) 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Science (Core) 1 (Objective) 11:00am – 12:00pm
Science (Core) 3 (Alternative to Practical Work) 1:00pm – 3:00pm

Computer Studies 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Computer Studies 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Tuesday 31st August
Health Science 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 11:15am
Health Education 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 11:15am

Home Management 2 (Essay) 2:00pm – 3:00pm
Home Management 1 (Objective) 3:00pm – 4:00pm

Wednesday 1st September
English Language 3 (Oral) 9:30am – 10:15am (1stSet)
English Language 3 (Oral) 10:40am –
11:25am (2ndSet)

Applied Electricity 2 (Essay) 12:00pm – 1:00pm
Applied Electricity 1 (Objective) 1:00pm – 2:00pm

Basic Electricity 2 (Essay) 12:00pm – 1:00pm
Basic Electricity 1 (Objective) 1:00pm – 2:00pm

Arabic 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Arabic 1 (Objective) 4:00pm – 4:50pm

Thursday, 2nd September
Sculpture 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Sculpture 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Financial Accounting 2 (Essay) 9:30am – 12:00pm
Financial Accounting 1 (Objective) 12:00pm – 1:00pm

Crop Husbandry and Horticulture 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Crop Husbandry and Horticulture 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Fisheries (Alternative A) 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Fisheries (Alternative A) 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Animal Husbandary (Alternative A) 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Animal Husbandary (Alternative A) 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Forestry (Alternative A) 3 (Practical) 9:30am – 11:30 am (1stSet)
Forestry (Alternative A) 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

French 2 (Essay) 3:00pm – 4:15pm
French 1 (Objective) 4:15pm – 5:15pm

Friday, 3rd September
Metalwork 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Metalwork 1 (Objective) 11:00am – 12:00pm

Jewellery 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Jewellery 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Electronics 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Electronics 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

Basic Electronics 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Basic Electronics 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

Monday, 6th September
Graphic Design 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Graphic Design 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Metalwork 3 (Practical) 9:30am – 12:40pm (1stSet)
Metalwork 3 (Practical) 1:00pm – 4:10pm (2ndSet)

Auto Mechanics 3 (Practical) 9:30am –11:30am (1stSet)
Auto Mechanics 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Tuesday, 7th September
General Knowledge in Art 3A (Drawing And Painting) 9:30am – 12:30pm

Applied Electricity3 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1stSet)
Applied Electricity 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

General Agriculture 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
General Agriculture 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Wood work 3 (Practical) 9:30am – 2:30pm (1stSet)
Wood work 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2ndSet)

BASIC Electricity 3 (Practical) 9:30am – 12:30pm (1st Set)
BASIC Electricity 3 (Practical) 1:00pm – 4:00pm (2nd Set)

Wednesday, 8th September
Music 3 A(Aural) 9:30am – 10:15am

Agricultural Science 3 (Practical) 9:30am – 11:00am (1st Set)
Agricultural Science 3 (Practical) 11:30am – 1:00pm (2nd Set)
Agricultural Science 3 (Alternative to Practical Work) 9:30am – 11:00am

Visual Art 3 A (Drawing) 2:00pm – 5:00pm

Thursday, 9th September
Clerical Office Duties 2 (Essay) 9:30am – 11:40am
Clerical Office Duties 1(Objective) 11:40am – 12:30pm

Further Mathematics/Mathematics(Elective) 2 (Essay) 9:30am – 12:00pm
Further Mathematics/Mathematics(Elective) 1 (Objective) 3:30pm – 5:00pm

Friday, 10th September
Biology 2 (Essay) 9:30am – 11:10am
Biology 1 (Objective) 11:10am – 12:00pm

Commerce 2 (Essay) 3:00pm – 5:00pm
Commerce 1 (Objective) 5:00pm – 5:50pm

Information and Communication Technology (Elective) 2 (Essay) 3:00pm – 4:00pm
Information and Communication Technology (Elective) 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Monday, 13th September
English Language 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
English Language 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm
English Language 3 (Test of Orals) 3:00pm – 3:45pm

Tuesday, 14th September
Chemistry 3 (Practical) (Alternative A) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Chemistry 3 (Practical) (Alternative A) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Chemistry 3 (Alternative D)(Alternative to Practical Work) 9:30am –11:00am

Building Construction 2 (Essay) 12:00pm – 1:00pm
Building Construction 1 (Objective) 1:00pm – 1:45pm

Music 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Music 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Physical Education 2 (Essay) 3:00pm –4:20pm
Physical Education 1 (Objective) 4:20pm – 5:10pm

Wednesday, 15th September
Physics 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Physics 1 (Objective) 11:00am – 12:15pm

Business Management 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Business Management 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Auto Mechanics 2 (Essay) 3:00pm – 4:30pm
Auto Mechanics 1 (Objective) 4:30pm – 5:30pm

Thursday, 16th September
Literature-In-English 2 (Prose) 9:30am – 10:45am
Literature-In-English 1 (Objective) 10:45am – 11:45am
Literature-In-English 3 (Drama&Poetry) 2:00pm – 4:30pm

Friday, 17th September
Biology 3 (Practical) (Alternative A) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Biology 3 (Alternative B) (Alternative to Practical Work) 9:30am – 11:30am
Biology 3 (Practical)(Alternative A) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Woodwork 2 (Essay And Design) 3:00pm – 5:20pm
Woodwork 1 (Objective) 5:20pm – 6:00pm

Clothing and Textiles 2 (Essay) 3:00pm – 4:30pm
Clothing and Textiles 1 (Objective) 4:30pm – 5:30pm

Monday, 20th September
General Mathematics/Mathematics (Core) 2 (Essay) 9:30am – 12:00pm
General Mathematics /Mathematics(Core) 1 (Objective) 3:00pm – 4:30pm

Tuesday, 21st September
Health Education 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Health Education 1 (Objective) 11:00am – 12:00pm

Health Science 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Health Science 1(Objective) 11:00am – 12:00pm

Visual Art 3B (Creative Design) 2:00pm – 5:00pm

Wednesday, 22nd September
Government 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Government 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Electronics 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Electronics 1 (Objective) 10:30am – 11:30am

Basic Electronics 2 (Essay) 9:30am – 10:30am
Basic Electronics 1 (Objective) 10:30am – 11:30am

Chemistry 3 (Practical) (Alternative B) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Chemistry 3 (Practical) (Alternative B) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Textiles 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm.
Textiles 1 (Objective) 4:00pm – 4:50pm

Management-In-Living 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Management-In-Living 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Thursday, 23rd September
Economics 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Economics 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Agricultural Science 2 (Essay) 2:00pm – 4:10pm
Agricultural Science 1 (Objective) 4:10pm – 5:00pm

Friday, 24th September
General Knowledge in Art 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
General Knowledge in Art 1 (Objective) 11:00am – 11:50am

Type writing 9:30am – 12:10pm (1stSet)
Type writing 12:30pm – 2:10 pm (2ndSet)

Physics 3 (Practical) (Alternative A) 9:30am – 12:15 pm (1stSet)
Physics 3 (Practical) (Alternative A) 12:45pm – 3:30pm (2ndSet)

Technical Drawing 2 (Essay) 3:00pm – 4:45pm
Technical Drawing 1 (Objective) 4:45pm – 5:45pm

Monday, 27th September
Technical Drawing 3 (Sketches,Building and Mechanical Drawing) 9:30am – 12:15pm

Basketry 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Basketry 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

General Agriculture 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
General Agriculture 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Shorthand 2:00pm – 3:15pm

Foods and Nutrition 2 (Essay) 3:00pm – 4:15pm
Foods and Nutrition 1 (Objective) 4:15pm – 5:15pm

Picture Making 2 (Essay) 3:00pm – 5:00pm
Picture Making 1 (Objective) 5:00pm – 5:50pm

Tuesday, 28th September
Christian Religious Studies 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Christian Religious Studies 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Islamic Studies 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Islamic Studies 1 (Objective) 11:30am – 12:20pm

Chemistry 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Chemistry 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Wednesday, 29th September
Physics 3 (Practical) (Alternative B) 9:30am – 12:15pm (1stSet)
Physics 3 (Practical) (Alternative B) 12:40pm – 3:25pm (2ndSet)
Physics 3 Alternative D (Alternative to Practical Work) 9:30am – 12:15pm

Building Construction 3 (Building Drawing and Essay) 12:45pm – 3:15pm

History 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
History 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Thursday, 30th September
Geography 2(Essay) 9:30am – 11:30am
Geography 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm
Geography 3 (Practical And Physical Geography) 2:00pm – 3:50pm

Friday, 1st October
Principles Of Cost Accounting 2 (Essay) 9:30am – 11:30am
Principles Of Cost Accounting 1 (Objective) 11:30am – 12:30pm

Management-In-Living 3 (Test of Practical Work) 3:00pm – 4:00pm

Monday, 4th October
Social Studies 2 (Essay) 9:30am – 12:30pm
Social Studies 1 (Objective) 3:00pm – 3:50pm

Tuesday, 5th October
Leather work 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Leather work 1 (Objective) 4:00pm – 4:50pm

Chemistry 3 (Practical) (Alternative C) 9:30am – 11:30 am (1stSet)
Chemistry 3 (Practical) (Alternative C) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Information And Communication Technology (Elective) 3 (Practical) 9:30am – 11:30am (1stSet)
Information And Communication Technology (Elective) 3 (Practical) 12:00pm – 2:00pm (2ndSet)

Wednesday, 6th October
Integrated Science 2 (Essay) 9:30am – 11:00am
Integrated Science 1 (Objective) 11:00am – 12:00pm
Integrated Science 3 (Alternative to Practical Work) 2:00pm – 4:00pm

Thursday, 7th October
General Knowledge in Art 3B (Lettering And Design) 9:30am – 12:30pm

Forestry 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Forestry 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Fisheries (Alternative A) 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Fisheries (Alternative A) 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Crop Husbandry and Horticulture 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Crop Husbandry and Horticulture 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Animal Husbandry (Alternative A) 2 (Essay) 2:00pm – 4:00pm
Animal Husbandary (Alternative A) 1 (Objective) 4:00pm – 5:00pm

Friday, 8th October
Physics 3 (Practical) (Alternative C) 9:30am – 12:15pm (1stSet)
Physics 3 (Practical) (Alternative C) 12:40pm – 3:25pm (2ndSet)

Leave a Reply